Zažijte nejlepší festival svého podzimního života – Banát

Od 4. do 6. listopadu si rozhodně žádné schůzky nedomlouvejte. A pokud ano, tak jedině v pražském Music Clubu Jižák, kde se uskuteční Podzimní Banát 2016. Čeká vás spousta skvělé hudby, jenž připomene či rovnou odhalí kouzlo unikátního letního festivalu Banát. Ten se již každoročně koná v Rumunsku - a jen ti, kdo dorazí na blížící se domácí ochutnávku, budou moci jako první odhalit velká překvapení nadcházejícího ročníku. Dobrodružství právě začíná!
 
Chcete se dozvědět víc a čekání do léta je příliš dlouhé? Vyražte si jej ukrátit na Podzimní Banát do pražských Hájí. Díky koncertům Vasilova Rubáše, Davida Stypky & Bandjeez, OTK, Terne Čhave, Lucie Redlové, Báry Zmekové a dalších banátských stálic nasajete trochu festivalové atmosféry. A nepochybně se naskytne příležitost nasávat a přátelsky pohovořit také s organizátory celé akce. „Chystáme se odtajnit detaily o cestě na příští ročník. Rozhodli jsme se realizovat náš velký festivalový sen a doufáme, že se k nám přidá co nejvíc nadšenců. Bude to pořádný odvaz, slibujeme!“ říká se spikleneckým úsměvem organizátor Štěpán Slaný.
 
Mezi zelenými kopci nad řekou Dunaj se v srpnu roku 2017 již pošesté odehraje Festival Banát, který do malebné česko-rumunské vesničky Eibenthal na pár dní přiveze zajímavé hudební skupiny a jejich fanoušky, kteří mají rádi nejen muziku, ale také cestování, přírodu a netradiční zážitky. Máte-li právě neodbytnou touhu sbalit krosnu a absolvovat nezapomenutelnou cestu, jste srdečně zváni jak na festival, tak na jeho listopadový úvod.
 
Více informací o letním i podzimním Banátu naleznete na webu http://www.festivalbanat.cz nebo na facebookové stránce Festival Banát (https://www.facebook.com/festivalbanat/).
 

FACEBOOK

Účinkující

Petráček Vojtěch

Zborcené Harfy Tón

FPB

Pospíšil Michal

Cimbálová muzika Pentla