Vstupenky / Kapacita / Program

Festival Banát 2018  odstartuje na Eibenthale ve středu 15.8.2018 v podvečerních hodinách a končit bude v neděli 19.8.2018 v ranních hodinách. 
 
Doprava:  Opět jedeme vlakem ... 1150 km Balkán expresem z Prahy až do Orsovy! ... vyrážíme v úterý 14.8.2018 odpoledne.
Z Orsovy na Eibenthal pak jedeme lodí (35 km) + autobusem (9 km) anebo rovnou autobusem 45 km. Vyberte si.
Pro milovníky autobusové dopravy pak vypravujeme z ČR kromě vlaku i jeden až dva autobusy.
Poslední možností jak se dostat na festival je svépomocí, tedy autem, kolem, koňmo, pěšky (kdo dorazí pěšky dostává pivo! :))
 
Kapacita festivalu je pro tento rok: 1100 fanoušků a 200 členů kapel.
Kapacita vlaku je 1100 osob
Kapacita autobusu je 49 osob (cestou zpět se pojede asi vlakem, autobus zůstává o týden déle)
Kapacita vlastní dopravy je 150 osob.
Systém objednávek je jasný - kdo dřív objedná a v termínu zaplatí ten jede. 
 
Ceny vstupenek/jízdenek do vlakového speciálu/ autobusu:
Dospělí:                                  3 999 Kč/osoba
Děti (od 2 do 13 let):                2 700 Kč/dítě
Jednosměrná jízdenka:            2 700 Kč/osoba (již lze zvolit pouze cestu zpět)
V ceně těchto vstupenek/jízdenek je doprava na festival a zpět, vstupenka na festival a kempovné. 
 
Cena samostatných vstupenek:
Vstupenka dospělí 4 dny:                 2 200 Kč/osoba
Vstupenka děti (od 2 do 13 let):             400 Kč/dítě
Vstupenka dospělí 1 den:                       550 Kč/osoba
Vstupenka dítě (od 2 do 13 let)  1 den:   100 Kč/dítě
V ceně těchto vstupenek je vstupenka + kempovné.
 
!!! Na místě vstupenky k dostání nebudou !!!
 
Vstupenky:
Vstupenky se objednávají na konkrétní osoby, které na festival jedou.
 
Storno podmínky: 
Změna vlastníka vstupenky je za poplatek 100 Kč (jak přímo objednávajícího, tak změna jména spolucestujících uvedených na v objednávce vstupenky).
V případě zrušení zaplacené rezervace do 31.7.2018, Vám vrátíme 50 % Vaší platby nebo si u nás můžete ponechat 90 % z částky na objednávku pro další ročník. 
V případě zrušení zaplacené rezervace od 1.8.2018  Vám platbu nevracíme ani částku nepřesouváme na další ročníky.  
 
 
PROGRAM
 
 



ÚTERÝ    
20:00 - ??:??   Medvěd
     
STŘEDA 15    
až přijedeme Bombardáci/ČNB/Pierre Richard Medvěd
19:00 - 20:00 Jirka Řehák - Rumunsko (Hory a lidé) - P Kamín
19:00 - 19:45 ČNB Vila
19:45 - 20:30 Kojoti Ujbányja
20:00 - 21:00 Obrazy starého světa - F Kamín
20:30 - 21:15 Fred Madison Vila
21:15 - 22:05 Peter Pan Complex Ujbányja
22:05 - 22:55 Zagami Jericho I. Vila
22:55 - 23:50 Nylon Jail Ujbányja
23:50 - 00:35 B4 Vila
00:35 - 01:30 Ghost of You Ujbányja
01:00 - ??:?? Bombardáci Vila
ČTVRTEK 16    
10:00 - 12:00 Ujbányja Jóga s Pavlou
10:00 - 11:00 Bára Zmeková Medvěd
10:00 - 11:30 Slávek Král - cestování + lowcost Afrika - P Kamín
11:00 - 12:00 Pierre Richard Medvěd
11:00 - 12:00 Zdeněk Rusín - Krabice Teplice - One man show hřiště nad Medvědem
11:30 - 12:30 Pavel Svoboda - Nepál - P (Nehas, co tě Nepál) Kamín
12:00 - 13:15 Vasilův Rubáš Medvěd
12:30 - 13:00 Punch & Judy show - D Kamín
13:00 - 14:00 Impéčko Ostrava Kamín
13:30 - 14:15 KOKO Comedy a hosté Jídelna
13:15 - 14:30 Lazer Viking Medvěd
14:00 - 15:15 Kluci z Banátu - Banát 2030 a co dál? Kamín
14:30 - 15:45 Wolf Lost In the Poem Medvěd
15:15 - 17:00 Láďa Zibura - P Kamín
15:45 - 17:00 Emma Smetana & PPC Medvěd
17:00 - 18:00 Slam Poetry - D Kamín
17:30 - 18:30 Ivo "Fík" Dokoupil - šetrná turistika v Banátu Vila
18:00 - 19:45 One world Romania - Planeta Petrila Kamín
18:45 - 19:25 Pierre Richard Ujbányja
19:35 - 20:20 Kittchen Vila
20:20 - 21:20 Terne Čhave Ujbányja
21:20 - 22:05 Janota 1935 Vila
22:05 - 22:55 Vložte kočku Ujbányja
22:55 - 23:40 Kochlea Vila
23:40 - 00:30 12:Piet Ujbányja
00:30 - 01:20 1 Flf Soap Vila
01:00 - ??:?? Falafellas Ujbányja
     
     
PÁTEK 17    
10:30 - 11:00 Punch & Judy show pro děti hřiště nad Medvědem
10:00 - 12:00 Jóga s Pavlou Ujbánya
10:00 - 11:00 Ghost of you Medvěd
10:00 - 11:00 Jirka Řehák - Český Banát - P Kamín
11:00 - 12:00 Piemule - F Kamín
11:00 - 12:00 Amigoos Medvěd
12:00 - 13:00 KOKO Comedy a hosté Kamín
12:00 - 13:15 Terne Čhave Medvěd
13:00 - 14:00 Harmonika pana Kocmana Jídelna
13:00 - 14:15 Ondra Bank (když ho Ester pustí a najde Banát:)) Kamín
13:15 - 14:30 Janota 1935 Medvěd
14:15 - 15:15 Janek Rubeš - P Kamín
14:30 - 15:45 Fred Madison Medvěd
15:15 - 16:30 Slam Poetry - D Kamín
15:45 - 17:00 Cold Cold Nights Medvěd
16:30 - 17:30 DVTV - P Kamín
17:00 - 18:15 Kojoti Medvěd
17:30 - 18:45 One world Romania - Zelí, brambory a další démoni Kamín
18:30 - 19:30 Jump into the field Ujbányja
19:30 - 20:20 Bára Zmeková Vila
20:20 - 21:10 Nauzea Orchestra Ujbányja
21:10 - 22:00 Lazer Viking Vila
22:00 - 22:50 DUNAJ Ujbányja
22:50 - 23:40 Candát Vila
23:40 - 00:30 Čočka Ujbányja
00:30 - 01:20 Red Torch Vila
01:00 - ??:?? Falafellas Ujbányja
     
SOBOTA 18    
10:00 - 12:00 Jóga s Pavlou Ujbánya
10:30 - 11:00 Punch & Judy show pro děti Kamín
10:00 - 11:00 Jump in to the field Medvěd
11:00 - 12:15 Nylon Jail Medvěd
10:30 - 12:00 Návštěva školy Škola u kamínu
11:00 - 12:00 KOKO Comedy a hosté Kamín
12:15 - 13:30 Kittchen Medvěd
12:00 - 12:45 Improvizace.cz Kamín
12:45 -13:45 Impéčko Ostrava Kamín
13:45 - 14:45 Jan Farský - Jak se (ne)dělá politika Kamín
14:45 - 15:45 Láďa Zibura - Jak se to cestuje II. Kamín
13:30 - 14:45 Vložte kočku Medvěd
14:45 - 16:00 12:piet Medvěd
16:00 Závěrečný průvod na festival - Bombarďáci Medvěd
16:30 - 18:00 Tancujeme s krajany Ujbányja
17:30 - 18:30 Kluci z Banátu - Jak nedělat festival.. Za Vilou/Vila
18:30 - 19:15 Žamboši Ujbányja
19:15 - 20:00 Made By The Fire Vila
20:00 - 20:55 Dybbuk Ujbányja
20:55 - 21:45 Cold Cold Nights Vila
21:45 - 22:40 Vasilův Rubáš Ujbányja
22:40 - 23:35 Emma Smetana Vila
23:40 - 00:30 Amigoos Ujbányja
00:30 - ??:?? Alphones Vila
01:00 - ??:?? Zagami Jericho II. Ujbányja