Vstupenky / Kapacita / Program

 
Festival Banát 2019  odstartuje na Eibentále ve středu 21.8.2019 v podvečerních hodinách a končit bude v neděli 25.8.2019 v ranních hodinách. 
 
Opět jedeme vlakem ... 1150 km Balkán expresem z Prahy až do Orsovy! ... vyjíždímeme v úterý 20.8.2019 odpoledne.
Orsovy na Eibentál pak jedeme lodí (35 km) + autobusem (9 km) anebo rovnou autobusem 45 km. Vyberte si.
Druhou možností jak se dostat na festival je poznávacím autobusem, kdy se vyráží už 15.8. a budete moci navštívit většinu českých vesnic v Rumunsku i Srbsku (více info na webu v menu: doprovodné akce - Paprikašijáda)
Třetí možností je využít autobusu, který jede přímo na festival a jede prakticky stejně jako vlak. Odjíždí 20.8. z Prahy/Brna a vrací se 26.8. ráno.
Poslední možností jak se dostat na festival je svépomocí, tedy autem, kolem, koňmo, pěšky (kdo dorazí pěšky dostává pivo! :))
 
Kapacita festivalu je pro tento rok: 1100 fanoušků a 200 členů kapel.
Kapacita vlaku je 1100 osob (VYPRODÁNO !!)
Kapacita poznávacího autobusu je 49 osob (VYPRODÁNO !!)
Kapacita autobusu který odjíždí 20.8. a varcí se 26.8. ráno je 49 osob (posledních 15 míst !!)
Kapacita vlastní dopravy je 150 osob (VYPRODÁNO !!)
Systém objednávek je jasný - kdo dřív objedná a v termínu zaplatí ten jede. 
 
Ceny vstupenek/jízdenek do vlakového speciálu/ autobusu:
Dospělí:                                                      4 999 Kč/osoba
Děti s nárokem na sedadlo do 15 let:             2 900 Kč/dítě
V ceně těchto vstupenek/jízdenek je doprava na festival a zpět, vstupenka na festival a kempovné. 
 
Dospělí s jednosměrnou jízdenkou:             3 700 Kč/osoba (možnost již pouze cesty zpět)
Děti s jednosměrnou jízdenkou:                   2 900 Kč/dítě (možnost již pouze cesty zpět)
V ceně těchto vstupenek/jízdenek je doprava na festival nebo z festivalu, vstupenka na festival a kempovné. 
 
Cena samostatných vstupenek:
Vstupenka dospělí 4 dny:                2 800 Kč/osoba
Vstupenka děti (od 2 do 15 let):             400 Kč/dítě
Vstupenka dospělí 1 den:                       700 Kč/osoba
Vstupenka dítě (od 2 do 15 let)  1 den:   100 Kč/dítě
V ceně těchto vstupenek je vstupenka + kempovné.
 
!!! Na místě vstupenky k dostání nebudou !!!
 
Vstupenky:
Vstupenky se objednávají na konkrétní osoby, které na festival jedou.
 
Storno podmínky: 
Změna vlastníka vstupenky je za poplatek 100 Kč (jak přímo objednávajícího, tak změna jména spolucestujících uvedených v objednávce vstupenky).
V případě zrušení zaplacené rezervace do 31.7.2019, Vám vrátíme 50 % Vaší platby nebo si u nás můžete ponechat 80 % z částky na objednávku pro další ročník. 
V případě zrušení zaplacené rezervace od 1.8.2019  Vám platbu nevracíme ani částku nepřesouváme na další ročníky.  
 
PROGRAM
 



sobota 17.8.2019    
odpoledne soutěž o vaření nejlepšího paprikáše Češko Selo
Paprikašijáda 17.8. Mister Hajd (SRB) Češko Selo
Paprikašijáda 17.8. The Twilight D.C. (SRB) Češko Selo
Paprikašijáda 17.8. Zlámana Češko Selo
Paprikašijáda 17.8. Hadec Češko Selo
     
středa 21.8.2019    
16:00 - 17:00 Hadec Medvěd
17:00 - 18:15 Zrní Medvěd
18:15 - 19:15 Listolet Medvěd
18:00 - 19:00 Standa Havel - český učitel v srbském Banátu Kamín
19:00 - 20:00 Michal Voska - reportér ve válečných oblastech I. Kamín
20:00 - 22:00 film - Černá kočka, bílý kocour Kamín
20:00 - 20:50 Viah Vila
20:55 - 21:05 zahájení festivalu Ujbányja
21:05 - 21:55 Nylon Jail Ujbányja
21:55 - 22:45 Lucie Redlová Vila
22:45 - 23:45 Prago Union Ujbányja
23:45 - 00:35 Byl Pes Vila
00:35 - 01:25 Kapely kapelám - Jam pro Stypkáče Ujbányja
01:00 - ??:?? DJ Marty - FalaFellas Vila
     
čtvrtek 22.8.2019    
9:30 - 10:30 Pavel Svoboda - Arménie a Gruzie Kamín
9:45 - 10:45 Avokaduo Medvěd
10:00 - 11:00 Klika - improvizační skupina hřiště u kolotoče
10:30 - 11:30 Honza Kára - multičlověk s lodí z PETek Kamín
10:45 - 12:00 Přetlak věku Medvěd
11:00 - 12:00 Slávek Král - travel stand-up hřiště u kolotoče
11:30 - 12:30 Jan Lukačevič - vědec mezi nebem a zemí Kamín
12:00 - 13:15 Market Medvěd
12:00 - 13:00 Honza Tuna na cestách hřiště u kolotoče
12:30 - 14:00 Honza Dědek - 7 pádů Kamín
13:00 - 14:00 Neochotníci hřiště u kolotoče
13:15 - 14:30 Lidová Redlová Medvěd
14:00 - 15:00 Impéčko Kamín
14:00 - 15:00 Cimbálová muzika Pentla hřiště u kolotoče/Restaurace
14:30 - 15:45 Mucha Medvěd
15:00 - 16:00 Jakub Horák - Politický marketing Kamín
15:00 - 16:00 Slam poetry hřiště u kolotoče
16:00 - 17:15 Láďa Zibura - Prázdniny v Evropě 1 Kamín
15:45 - 17:00 PIO SQUAD & live band Medvěd
     
17:15 - 18:30 Stand-up Comedy Kamín
18:30 - 20:00 film - One world Romania Kamín
19:10 - 20:00 Listolet Vila
20:00 - 20:50 Helemese Ujbányja
20:50 - 21:40 Dingo Vila
21:40 - 22:30 Zrní Ujbányja
22:30 - 23:20 Audio Attaché Vila
23:20 - 00:10 Švihadlo Ujbányja
00:10 - 01:00 Never Sol Vila
01:00 - 01:50 Špuntkvaně Ujbányja
01:00 - ??:?? 1flfsoap Vila
     
pátek 23.8.2019    
9:15 - 10:15 David Grudl - ajťák bez počítače Kamín
9:45 - 10:45 Byl Pes Medvěd
10:15 - 11:15 Anna Marešová - designová oskarka Kamín
10:45 - 12:00 Dingo Medvěd
11:15 - 12:30 Láďa Zibura - Prázdniny v Evropě 2 Kamín
12:00 - 13:15 Neřvi mi do ucha Medvěd
12:00 - 13:00 Klika - improvizační skupina hřiště u kolotoče
12:30 - 13:30 Slam poetry Kamín
13:00 - 14:00 Štefi Kocman - eibenthálský harmonikář Restaurace
13:15 - 14:30 Viah Medvěd
13:30 - 14:45 Tomáš Sedláček - Ekonomie dobra a zla Kamín
14:00 - 15:00 Cimbálová muzika Pentla hřiště u kolotoče/Restaurace
14:30 - 15:45 12:piet Medvěd
14:45 - 16:15 Vosto5 - kabaret Kamín
15:45 - 17:00 Never Sol Medvěd
16:00 - 17:00 Impéčko hřiště u kolotoče
16:15 - 17:45 Honza Dědek - 7 pádů Kamín
17:00 - 18:15 Vasilův Rubáš Medvěd
17:45 - 18:45 Tomáš Šebek - chirurg bez hranic Kamín
18:45 - 20:15 film - Takovej barevnej vocas letící komety Kamín
19:10 - 20:00 Záhadná kapela ze Srbska? Vila
20:00 - 20:50 Acute Dose Ujbányja
20:50 - 21:40 Přetlak věku Vila
21:40 - 22:40 PIO SQUAD & live band Ujbányja
22:40 - 23:25 Bára Zmeková Vila
23:25 - 00:15 Terne Čhave Ujbányja
00:15 - 01:05 Koně a Prase Vila
01:05 - 01:55 Musica Balkanika + Přema Ujbányja
01:00 - ??:?? HRTL Vila
19:00 - 01:00 Divadlo Na klice - divadlo pro děti Gerník
19:00 - 01:00 Divadlo dětí z Gerníku - Sněhurka a 7 trpaslíků Gerník
19:00 - 01:00 Myluju Vendulu Gerník
19:00 - 01:00 Špuntkvaně Gerník
19:00 - 01:00 Helemese Gerník
19:00 - 01:00 Amigoos Gerník
     
sobota 24.8.2019    
9:00 - 10:00 překvapení, když nezaspí Kamín
9:15 - 10:00 Bára Zmeková Medvěd
10:00 - 11:00 Michal Voska - reportér ve válečných oblastech II. Kamín
10:00 - 11:00 Acute Dose Medvěd
10:00 - 11:30 Děti z Eibentálu + Vláďa Kovář - prohlídka školy hřiště před školou
11:00 - 12:00 Musica Balkanika + Přema Medvěd
11:00 - 12:00 Stand-up Comedy hřiště u kolotoče
11:00 - 12:00 Divadlo Na klice - divadlo pro děti Kamín
12:00 - 13:00 Koně a Prase Medvěd
12:00 - 13:30 Vosto5 - Kupé v Banátu Kamín
13:00 - 14:00 Eva Vychodilová - četba pro děti hřiště před školou
13:00 - 14:00 Audio Attaché Medvěd
13:30 - 14:30 Janek Rubeš - kluk z Prahy Kamín
14:00 - 15:15 Terne Čhave Medvěd
14:30 - 15:30 Neochotníci Kamín
15:30 slavnostní závěrečný průvod Kamín/Medvěd
16:45 - 17:45 Kluci z Banátu - Jaxe nedělá festival Vila
16:30 - 18:30 foklórní odpoledne & CM Pentla Ujbányja
18:30 - 19:20 Avokaduo Vila
19:20 - 20:10 Myluju Vendulu Ujbányja
20:10 - 21:00 Market Vila
21:00 - 21:50 12:piet Ujbányja
21:50 - 22:40 Neřvi mi do ucha Vila
22:40 - 23:30 Vasilův Rubáš Ujbányja
23:30 - 00:20 Mucha Vila
00:20 - 01:00 Amigoos Ujbányja
01:00 - ??:?? DJ Marty - FalaFellas Vila

FACEBOOK

Účinkující

Grudl David

12:Piet

Prago Union

Švihadlo

Špuntkvaně