Ubytování, strava a pití

 

Stanování v kempech

Kempy budou dvojího typu. Jeden typ kempu bude festivalový a druhý typ krajanský (jde o novinku, tedy přesně nevíme u koho to bude jak fungovat).

Festivalový kemp: Budou dva. Hlavní kemp Luka a Steiner. Kempy jsou situované za vesnicí Eibenthal cca 2 km od centra dění. U obou kempů je skromné sociální zařízení (suché záchody a sprchy s potoční vodou). Parkování u stanu je možné jen v jedné části hlavního kempu. 

Krajanský kemp: Zatím víme o jednom, ale možná jich časem pár přibude. Budou to kempy spravované a provozované krajany. Budou to louky u jejich domů, kam se vejde omezené množsvtí stanů (cca 5 - 50). Sociální zázemí bude pravděpodbně stejně skromné jako u hlavních kempů, ale uvidíme, časem upřesníme. Hlavní devízou těchto kempů bude větší soukromí a větší provázanost s krajany, protože věříme, že na kempy se navážou další služby, především jídlo. Protože jde o novinku a nevíme jak to přesně bude, nezařadili jsme krajanské kempy do objednávkového formuláře. S jejich nabídkou vás časem seznámíme na webu/facebooku/mailem včetně způsobu rezervace a platby. Momentálně by nám pomohlo, pokud o tento druh kempu máte zájem, pak nám to napiště do poznámky ve formuláři při objednávvání vstupenek. Cena za krajanský kemp bude cca 50 Kč/osoba/noc. Cena vstupenky (jejíž součástí je kempovné) se tím nijak snižovat nebude.  

Ubytování u krajanů

Ubytování u krajanů nezprostředkováváme. 

 

Stravování

Restaurace Eibenthal - restauraurace se nachází v centru dění a vaří po celý den několik druhů jídel včetně vegetariánských.

Krajanské "restaurace" - stravování přímo u krajanů, povětšinou u nich ve dvoře. Nabídka je různá. Přesný seznam bude zveřejněn až v bulletinu. 

Stánky - stánkový prodej na ulici u domů krajanů. Nabídka je různá, doporučujeme si vesnici první dny projít (zde bychom chtěli napsat, že na Eibenthal jezdí prodávat i lidé, kteří nejsou místní ani nežijí na ostatních českých vesnicích. A proto jsme pro lepší identifikaci "pravých krajanů" označili jejich stánky cedulí "partner festivalu"). 

 

Pitný režim a voda

Voda: Ke koupi bude balená voda za nákladovou cenu (cisternu s vodou ve kvalitě, za kterou bychom se mohli zaručit, nemáme).  Z jiných zdrojů než balených pít nedoporučujeme (může to být pitné, ale taky to může být průser).

Ostatní: pivo Eibenthal, pivo Ursus, Kofola a kafe

 

 

FACEBOOK

Účinkující

FPB

Havlová Nicolette

Nylon Jail

Bumfrang3

Terne Čhave