Ubytování, strava a pití

 

Kempy

Kempy jsou místní louky a jsou tři: Hlavní kemp - Luka, Flaška a Steiner. Všechny kempy jsou mezi hlavní stage a centrem vesnice, kde bude probíhat dopolední program, takže buď to budete mít blíže dopoledne nebo večer. U každého kempu je stejné skromné sociální zařízení (suché záchody a sprchy s potoční vodou). Parkování u stanu je možné jen v jedné části hlavního kempu. Bližší info ke kempům uvedeme v bulletinu.

U krajanů

Ubytování u krajanů přímo nezprostředkováváme, ale pomůžeme Vás propojit. Po ubytování stálých návštěvníků, kteří jezdí ke "svým krajanům" dlouhodobě a ubytování kapel Vám na vyžádání poskytneme seznam volných krajanů s kontaktem na ně. Dohoda pak už bude na Vás. Seznam budeme vzhledem k situaci reálně posílat až tak v měsíci červenci a bude se peavděpodobně jednat o pár míst (okolo 10 - 20 postelí). Pokud máte zájem o kontakt na ubytovalete uveďte to do poznámky v objednávce.

Stravování

- Restaurace Eibenthal, snídaně/obědy/večeře do porcelánu. Výběr ze 3 jídel včetně vegetariánského každý den.

- Krajanské obědy,  teplé obědy + co dům dá. Výběr u rodiny není (vaří jedno jídlo po 4 dny), ale bude na výběr ze 3 rodin.

- Stánkový prodej -festivalová klasika - sortiment upřesníme.

Po vesnici bude mnoho krajanů s nabídkou nyní neznámou. Stačí ale jedna procházka od kulturního domu na hlavní stage a budete vědět.

Trochu se nám rozšiřuje po festivalu nešvar, že na Eibenthal jezdí prodávat i lidé, kteří nejsou místní ani nežijí na ostatních českých vesnicích.

Pro lepší identifikaci "pravých krajanů" budou jejich stánky označeny cedulkou "partner festivalu". 

 

Pitný režim a voda

Rumunská piva: Ursus a Timisoreana, točená Kofola a rumunská stáčená vína Recas dvou barev (bílé a červené)

Voda: ke koupi bude balená voda. Pokud se rozhodnete pít vodu ze studní, doporučujeme použít filtr.