Ubytování a strava

Ubytování u krajanů - vyprodáno.

Pokud se budete chtít ubytovat u krajanů a okusit jejich pohostinnost vyplňte v objednávkovém formuláři "ubytování u krajanů" počet osob a my vám zarezervujeme místa. Ubytovat se lze přednostně na celou dobu festivalu (4dny - středa, čtvrtek, pátek, sobota). Ubytování v Eibenthale je omezeno nabídkou krajanů, takže po naplnění kapacit bude tato možnost zastavena (v roce 2016 byla kapacita 160 lůžek). Cena ubytování u krajanů je 270 Kč/osoba/noc (250 Kč/osoba/noc předáme po skončení festivalu krajanům). Ubytování je možné ve většině případů spojit se stravováním u krajanů.

Ubytování v kempu

V případě, že zvolíte kemp, bude pro Vás připravena tradiční louka, kde bude skromné sociální zařízení (suché záchody a studené sprchy). Kemp je umístěn na půlce cesty mezi hospodou U Medvěda a areálem festivalu. Dá se říci, že je to strategická pozice. Cena kempu je 200 Kč/osoba/festival (fanoušci jedoucí vlakem mají kemp v ceně). 

Stravování u krajanů - vyprodáno.

Pokud plánujete ubytování u krajanů, je možné se u nich rovněž stravovat. Objednat lze polopenzi se začátkem ve středu večeří a koncem v neděli snídaní. Cena polopenze je 600 Kč/osoba/festival (celou částku předáme po skončení festivalu krajanům). Stravování si můžete objednat v objednávkovém formuláři pod  "stravování u krajanů". Stravování u krajanů lze objednat pouze v kombinaci s ubytováním u nich.

Bufík "U Rominy"

Další možností ke stravování bude osvědčený Bufík "U Rominy", kde budou každý den (od středy do soboty) k dostání obědy servírované na porcelánu s pevným příborem :). Na výběr bude ze tří jídel z místních surovin (jedno jídlo vegetaríánské) za cenu +- 120 Kč/porce.

Stánky s občerstvením

V areálu festivalu i u hospody U Medvěda pak budou fungovat stánky s občerstvením. I tady se budeme snažit, abyste ochutnali co nejvíc Banátu :) ... Tak jako v předešlých ročnících plánujeme: langoše, palačinky, militei, saláty, rybičky, klobásy, hranolky, ... . K tomu jako vždy výborná rumunská piva Ursus a Timisoreana, českou limonádu a rumunská stáčená vína dvou barev - bílé a červené :)

FACEBOOK

Účinkující

WOHNOUT

PLYŠ

FALAFELLAS

RUBEŠ JANEK

DAVID STYPKA & BANDJEEZ