Ubytování a strava

Ubytování u krajanů letos přímo nezprostředkováváme, ale pomůžeme Vás propojit. Po ubytování stálých návštěvníků, kteří jezdí ke "svým krajanům" dlouhodobě a ubytování kapel Vám na vyžádání poskytneme seznam krajanů  s kontaktem na ně. Dododa pak už bude na Vás (pro přehled - cena byla loni pevná 250 Kč/osoba/noc, polopenze byla loni pevná 150 Kč/osoba/den, letos je to v rukách trhu :)) Seznam budeme vzhledem k situaci reálně posílat až tak v měsíci červenci a ze zkušeností není dobré spoléhat, že na vás ubytování vyjde.

Kempuje se na louce. Poblíž kempu je skromné sociální zařízení (suché záchody a sprchy s potoční vodou). Kempy budou pravděpodobně 3 - Flaška, Stainer a Luka. Kemp je v ceně všech vstupenek.

Stravování

Organizované: 

1) Restaurace Eibenthal, snídaně/obědy/večeře do porcelánu. Výběr ze 3 jídel včetně vegetariánského každý den.

2) Krajanské obědy,  teplé obědy + co dům dá. Výběr u rodiny není (vaří jedno jídlo po 4 dny), ale bude na výběr ze 3 rodin.

3) Stánkový prodej. Festivalová klasika - sortiment upřesníme.

Neorganizované:

Po vesnici bude mnoho krajanů s nabídkou nyní neznámou :) Stačí ale jedna procházka od kulturního domu na hlavní stage a budete vědět. 

Trochu se nám rozšiřuje po festivalu nešvar, že na Eibenthal jezdí prodávat i lidé, kteří nejsou místní ani nežijí na ostatních českých vesnicích.

Pro lepší identifikaci "pravých krajanů" budou jejich stánky označeny cedulkou "partner festivalu".

 

Pitný režim

Rumunská piva: Ursus a Timisoreana, točená Kofola, rumunská stáčená vína Recas dvou barev (bílé a červené) a balená voda.

FACEBOOK

Účinkující

Vasilův Rubáš

Havel Standa ze Srbska

Štěpán, Tibi a Honza

Jiří Řehák