Pofestivalové putování Banátem!

 

Festival skončil, zataženo, smutno, deprese. Jenže nyní se objevilo sluníčko na konci tunelu. Vraťte se zpátky do budoucnosti. Překonejte jedno časové pásmo, které mnohdy znamená i 200 let.

 

Nabízíme vám poznat Banát od 18.9. do 27.9. v trochu jiném světle, než je višňovka. Kluci z Banátu, jako správní sluníčkoví lidé, připravují výpravu, při které zjistíte, že to nejsou takový roboti, vyjadřující se jednoslovně, ale že umí složit ze slov větu a z vět souvětí. Znají také ty nejkrásnější místa v Banátu a umí se k nim dostat cestami, které ostatní neznají. Chodí všude v pantoflích a z ničeho si nedělají hlavu.

 

Program: Navštívíme ostatní české vesnice - Bígr, Rovensko, Gerník, přespíme na salaši Známana, objevíme nové cesty, které jsme ještě neobjevili, vylezeme na ty nejvyšší hory, slezeme do těch nejnižších míst, prolezeme jeskyni tak, jak ji vůbec neznáte, vykoupeme se v lázních a budeme si dělat co chceme.

 

Odjezd: v pátek 18.9. v podvečerních hodinách z Prahy/Brna

Návrat: v neděli 27.9. dopoledne do Prahy

Cena: 5500,- Kč

 

Cena obsahuje: dopravu tam a zpět, výlety, polopenzi, skvělé průvodce, hrozně moc zábavy, autopodporu (na výlety s lehkým batůžkem), ubytování ve stanu/pod širákem.

 

Dotazy na 725836906 (Štěpán), info@festivalbanat.cz

Formulář pro přihlášení

FACEBOOK

Účinkující

Jiří Řehák

Štěpán, Tibi a Honza

Havel Standa ze Srbska

Vasilův Rubáš