Podzimní Banát už ví všechno!

Nejslavnější pražský podzimní festival pod zemí se premiérově uskuteční v tajném sklepení staronového klubu Jižák, který ještě před pár týdny byl znám pod názvem Zkušebny. Během celého víkendu se zde vystřídá jedenáct kapel, několik přednášek, filmů a nebude chybět ani sportovní sobotní odpoledne, kde můžete rozsekat v různých hrách své kamaráda.
 
 

Vstupné na jeden den je 100,- Kč.

Pro ty, kteří přijedou z daleka, nebo třeba i přes celou Prahu nabízíme možnost ubytování v kempu pod stroboskopy. Stan si neberte, nebo jestli ano, vemte si určitě zbíječku, abyste mohli zadělat kolíky do betonové podlahy (jestli fakt, tak si vemte i betovou směs na zadělání děr). Každopádně karimatka a spacák se bude hodit! Přespání je za přátelskou cenu 50,- Kč. Výtěžek z ne moc kvalitního spánku půjde na konto naší uklízečky, která se případně postará o to, že budeme moci v neděli odejít z akce i s přátelským rozloučením. Když se ráno probudíte, bude vás čekat objednaná snídaně od našeho ROMANiA, ta koštuje 70 korun. Kdo by rád přespal či snídal, je dobré se přihlásit v naší anketě, jenž najdete v události akce.

 

Snídaně se skládá s horkého čaje a z výběru ovocných džusů. Studené mísy, které se skládají z výběru sýrů, variace salámů, másla a džemů. V sobotu míchaná vajíčka s cibulkou a v neděli vídeňské párky. Ke všemu podáváme čerstvé pečivo.

 
 


PROGRAM - PODZIMNÍ BANÁT 2016

PÁTEK

18:00

zahřejvačka u baru

19:00

Přednáška o Banátu Ivo Dokoupil

20:00

Legendary Buccaneers

21:10

OTK

22:15

Terne Čhave

23:30

TH!S

0:45

Vasilův Rubáš

host

Punch & Judy show

host

Underground comedy & Anatol

SOBOTA

9:00

Snídaně made in ROMANia

12:00

Banátské filmy

14:00

Sportovní turnaj

18:00

přednáška Jirky Řeháka

19:00

Bára Zmeková

20:00

Madre Lucia

21:00

Bombarďáci

22:00

Redlová Lucie

23:00

David Stypka

0:30

Banátský Bombarďácký jam

host

Underground comedy

NEDĚLE

9:00

Snídaně made in ROMANia

 
 

FACEBOOK

Účinkující

Overdrive in My Handbag

Bouchací šrouby

Nauzea Orchestra

Gott revival

Klub českých turistů