Podzimní Banát v Praze pod zemí!

Nejslavnější pražský podzimní festival pod zemí se uskuteční v tajném sklepení klubu Jižák. Během celého víkendu se zde vystřídá docela dost kapel, několik přednášek, filmů a nebude chybět ani sportovní páteční odpoledne, kde můžete rozsekat v různých hrách své kamarády.

PŘIPOJ SE K UDÁLOSTI NA FACEBOOKU!

 

Vstupné na je 100,- Kč na jeden den, 150,- Kč na dva dny, nebo dobrovolné..výtěžek pošleme na lezecké cesty v našem horolezeckém resortu pár kiláčků pod Eibentále - ve Svinity.

 

Pro ty, kteří přijedou z daleka, nebo třeba i přes celou Prahu nabízíme možnost ubytování v kempu pod stroboskopy. Stan si neberte, nebo jestli ano, vezměte si určitě zbíječku, abyste mohli zadělat kolíky do betonové podlahy (jestli fakt, tak si vezměte i betovou směs na zadělání děr). Každopádně karimatka a spacák se bude hodit! Přespání je za přátelskou cenu 50,- Kč. Výtěžek z ne moc kvalitního spánku půjde na konto naší uklízečky, která se případně postará o to, že budeme moci v neděli odejít z akce i s přátelským rozloučením. Když se ráno probudíte, bude vás čekat objednaná snídaně od našeho ROMANiA, ta koštuje 70,- Kč. Kdo by rád přespal či snídal, je dobré se přihlásit v naší anketě.

 

Snídaně se skládá s horkého čaje a z výběru ovocných džusů. Studené mísy, které se skládají z výběru sýrů, variace salámů, másla a džemů. V pátek míchaná vajíčka s cibulkou a v sobotu vídeňské párky. Ke všemu podáváme čerstvé pečivo.

 

A protože to nebude obyčejná pražská akce pod zemí, můžete se těšit na hodně moc věcí. Kdy bude letní Banát, jak se pojede, čím se pojede, kdo vystoupí, co se bude pít?

Celý víkend se můžete těšit na oblíbené banátské kapely, přednášky, filmy a samozřejmě turnaj v pinčesu, kterýho se loni nikdo nezúčastnil (teda až na Štěpána a Honzu, Štěpán vyhrál pozn. autora).

Jak se dostat do klubu?

 
PROGRAM - PODZIMNÍ BANÁT 2017
 
ČTVRTEK 16.11.2017
18:00 zahrejvačka u baru
19:00 přednáška
20:00 JH Y Amigos
21:30 Vasilův Rubáš
23:00 Bombarďáci až do rána!
celý večer Stand up & spol.
 
PÁTEK 17.11.2017
9:00 Snídaně made in ROMANia
15:00 - 18:30 pinčes
18:30 - povídání o Banátu, dokumenty
20:00 Holy Fanda & the Reverends
21:00 Plyš
22:00 David Stypka
23:30 Kyanid
celý večer Stand up & spol.
 
NEDĚLE
9:00
Snídaně made in ROMANia