Navštivte Zimní Banát v Praze!

 

Pro nedočkavce jsme připravili banátskou zimní premiéru - Zimní Banát v Praze 12-14.2.2016. Konečně můžete jet do Banátu metrem! V partnerském klubu Zkušebny na Chodově se tři metry pod zemí uskuteční první pražská banátská session. V pátek 12. února se tak můžete ponořit na dva dny po zem a vylézt až v neděli 14. února na Valentýna. Ve Zkušebnách se dá totiž pro mimopražské se spacákem přespat a to zadarmo!

 

Během dvou večerů nás čeká maratón hudby, povídání, promítání..tento večírek potvrdilo již několik kapel, které ochutnaly i velký a pravý Banát. V pátek to bude Vasilův Rubáš, Helemese a Papír sklo plasty. V sobotu pak OTK, Lucie Redlová, Voila!, The Roads a mnoho dalších se kterými se ještě jedná. Nebude chybět promítání dokumentů z Banátu, přednášky zajímavých osobností a především nevázaná zábava plná višňovky!

 

Vstupné bude přibližně stovka. Ještě přesně nevíme jak to udělat. Možná zvolíme formu výstupného, kdo bude chtít mezi lidi z banátského pekla na zem, musí si zaplatit:). Každopádně to celé půjde na konto Aničky z Banátu, které platíme školné a další věci na vysoké škole. Zatím má samé jedničky, tak jsme spokojeni!

 

Termín: 12. - 13. února 2016 Zkušebny Praha

Událost na banátském fejbůku

 

FACEBOOK

Účinkující

Havel Standa ze Srbska

Vasilův Rubáš

Circus Problem

Jícha Honza