Kamarádský “last minute” pro kamarády kamarádů a kamarádek!

Neobjednaní kamarádi objednaných kamarádů dávejte pozor! Kamarádi, kteří netrpí astronomickým bohatstvím, se mohou připojit k naší banátské partičce za menší peníze a cítit se stejně fantasticky jako vaši objednaní kámoši.  Využijte unikátní šanci jak ještě více se stát kamarádem jiného kamaráda. Nebo kamarádky. 

Jako každý rok je závěrečný finiš komplikovaný. Letos nejvíc. Nejprve vlak do Banátu, pak jenom autobus, pak přesun do České republiky, pak jsme si zase vymysleli vlak. Protože je to všechno dost narychlo, dáváme vám možnost využít kamarádský last minute pro kamarády objednaných.  

Takže dávejte pozor, protože je škoda tuhle akci nevyužít. Lístky si mohou objednat pouze fanoušci již objednaní k 12.8.2020 12:00! Pro rodinu, kamarády, známé, holky, kluky.. prostě chceme udělat radost Vám a Vašim kamarádům, kteří na tom nejsou tak, aby mohli se do Banátu za plnou cenu a ne zábukáčům čekajícím na last minute!

  1. Jedu vlakem - 2500,- Kč. (původně 3500,- Kč)
  2. Jedu po vlastní ose 1400,- Kč (původně 2000,- Kč)
  3. Jsem milionář a rád bych zaplatil festival mnoho lidem (prosím kontaktujte nás)

Jak na to: Vyplňte objednávku pro svého kamaráda na našich stránkách pod stejným jménem, e-mailem a telefonním číslem jako Vaší objednávku. (Pokud se o objednávku již nechcete více starat a máme dál komunikovat s Vaším známým – napište nám jeho jméno, e-mail a telefonní číslo do poznámky k objednávce) Platí pravidlo – kdo se dřív objedná jede!

OBJEDNÁVKA DO RAČÍHO ÚDOLÍ ZDE