Festivalový vlak je plný! Na Banát zbývá posledních 100 lístků!

Historická vlaková výprava na festival Banát je zcela plná! Během jednoho měsíce se podařilo naplnit kompletní kapacitu soupravy, ta bude dlouhá téměř půl kilometru a z hlavního nádraží v Praze odveze tisícovku návštěvníků a vystupujících. Do konečné kvóty tisícovky vstupenek nám zbývá sto autobusových balíčků. Ty tak doplní konečnou kapacitu, která je složená z festivalového vlaku a vlastní osobní dopravy. Stále tak platí omezená kapacita celé akce. „Víme nyní, že bychom prodali mnohonásobně více vstupenek, jsme trochu sami proti sobě, ale nechceme vesnici více brát, než jí dávat

Autobusy budou vyrážet podobně jako vlak z Prahy v úterý odpoledne a příjezd do Banátu je naplánován v dopoledních hodinách. „Autobusy mají výhodu, že jedou přímo do Eibentálu a vyhnout se tak přestupování na nádraží v Oršavě, kde se z vlaku bude přelézat na autobusy a lodě.

Do festivalového vlaku je však stále možno se dostat, autobusová doprava je zároveň i seznam náhradníků pro cestu po železnici. „Ještě nemáme od všech zaplaceno, kdo nezaplatí, nejede a přepouští tak místo náhradníkům z autobusů. Takto jsme již přesunuli téměř tři autobusy, nyní jsme asi ve dvou třetinách všech plateb do vlaku.

Poslední vstupenky lze objednat tradiční cestou – FESTIVALOVÁ OBJEDNÁVKA

FACEBOOK

Účinkující

Štěpán, Tibi a Honza

DJ Márty (Falafellas)