Festival zná program a uvolňuje dalších 100 vstupenek

Pomalu a jistě dotahujeme program, který naleznete ve videu níže! Dále pouštíme na festival všechny osoby, které k dnešnímu dni byli pod čarou ve fázi "čekatel" a k tomu uvolňujeme 100 lístků. Jedná o především o stornované lístky od dřívějších majitelů. Možnost úprav v objednávce v důsledku nahrazení vlakové dopravy autobusovou končí 5.7.2020. Po tomto datumu, pokud budete chtít svou objednávku zrušit nebo změnit, budeme postupovat podle původních storno podmínek, které jsou uvedeny na stránkách.

Festival proběhne opět v české vesnici Eibenthal s tím, že letos bude zrušená Gernická páteční noc a celý "rumunský" program proběhne pouze v nejvýchodnější krajanské vesnici. Jako každý rok se mohou fanoušci těšit na několik hudebních míst: hlavní stage Ujbányja a menší Vila obstarají večerní program, přes den se pak mohou návštěvníci bavit pod podiem U Medvěda, poslouchat osobnosti v Kamínu (Kulturní dům) a také u restaurace, kde vyroste nové festivalové místo.

Mezi hlavní hudební jména letos můžeme zařadit PSH, Pio Squad, Circus Problem a tradiční banátské držáky jako je Vasilův Rubáš, Terne Čhave, 12:piet, Nylon Jail nebo Lucie Redlová. Mezi osobnostmi, které míří do Banátu nemůže chybět banátská sqadra ve složení Rubeš, Lukačevič, Kára, Tuna, ty posílí po loňském úspěchu ekonom Tomáš Sedláček a Petr Skočdopoole, Bob Kartous, umělci v čele Romanem Týcem a jeho projektem Paralelní polis. Bude to velké!

Program odpretentovaný krajany a organizátory z vesnice Eibenthal můžete vidět zde

Eibenthal žije, díky vám!