Festival Banát ví jak hraje! Program!

Banátský festival se letos rozrostl o nové pódium, které je nazváno VILA, protože je u vily (mezi vilami). Nahoře se tak bude střídat program mezi hlavní Ujbányjí a právě Vilou. Ještě kousek za ní se čas od času odehraje přednáška, divadlo apod..věříme, že novým systémem předejdeme velkým časovým ztrátám a vše pojede s minimální časovou ztrátou..

Srdce festivalu je opět kolem hospody “U Medvěda”, nová stage, mnohem větší plocha a splachovací záchody k tomu (dokud “nevysplachujete” celej potok)! Jo a taky zasypanej bazén, ve kterým stejně nebyla voda, ale gril.

Kultura bude opět v kamínu a nebude to kultura ledajaká, letos jsme vsadili hodně na besedy a přednášky, Zibura, Poláček, Rubeš, Bank, Konáš..a k tomu filmy a divadla!

Jedna z nejdůležitějších věcí je pak obří lidová stage ve festivalovém expresu...

Na festival nám zbývá 20 lupenů do vlaku.. POJĎ SEM




ÚTERÝ    
20:00 - ??:?? Dle přání Medvěd
     
STŘEDA    
až přijedeme Dechula boys & Stand-up comedy & slam poetry Medvěd
17:00 - 18:30 fotopřednáška o Banátu - Jirka Řehák Kamín
19:00 - 20:00 Bombarďáci Vila
20:00 - 20:50 JH Y Amigos Ujbányja
20:50 - 21:40 Jablkoň Vila
21:40 - 22:00 Festivalové minuty I. Ujbányja
22:00 - 23:00 Wohnout Ujbányja
23:00 - 23:50 Thom Artway Vila
23:50 - 00:50 Terne Čhave Ujbányja
00:50 - 01:40 Legendary Buccaneers Vila
01:00 - ??:?? Falafellas Ujbányja
     
ČTVRTEK    
10:00 - 12:00 Zmeková Bára Medvěd
10:00 - 12:00 One World Romania - Cinema, Mon Amour Kamín
11:00 - 12:00 Budoár staré dámy Medvěd
12:00 - 13:15 Thom Artway Medvěd
12:00 - 14:00 Zibura Ladislav - Pěšky mezi buddhisty a komunisty Kamín
13:15 - 14:30 Terne Čhave Medvěd
14:00 - 15:00 Stand-up comedy & slam poetry Kamín
14:30 - 15:45 Wohnout Medvěd
15:00 - 16:30 Otmar Brancuzsky - Svatoušek Kamín
15:45 - 17:00 David Stypka & Bandjeez Medvěd
16:30 - 17:30 Vlakem do Banátu - RegioJet Kamín
17:00 - 18:15 Půljablkoň Medvěd
18:00 - 19:00 Krabice Teplice - Mrkvomen Vila
19:00 - 20:15 Pavel Svoboda - Latinská Amerika Vila
20:20 - 21:10 FourCette Ujbányja
21:10 - 21:50 Kosmický žirafáč Vila
21:50 - 22:00 Festivalové minuty II. Ujbányja
22:00 - 22:50 Květy Ujbányja
22:50 - 23:40 OTK Vila
23:40 - 00:30 Vasilův Rubáš Ujbányja
00:30 - 01:20 Plyš Vila
01:20 - ??:?? Bombarďáci & Dechula Boyz Ujbányja
01:40 - ??:?? Killiekrankie Vila
     
PÁTEK    
10:00 - 11:00 Legendary Buccaneers Medvěd
10:00 - 12:00 One World Romania s komentářem P. Dobruské Kamín
11:00 - 12:15 FourCette Medvěd
12:00 - 13:00 Banátská harmonika Jídelna
12:00 - 14:00 Ladislav Zibura - o cestě do Nepálu a Číny Kamín
12:15 - 13:15 OTK/Nessbits/Unkilled worker Medvěd
13:15 - 14:30 Helemese Medvěd
14:00 - 15:15 Janek Rubeš - beseda Kamín
14:30 - 15:45 Houpací koně Medvěd
15:15 - 16:30 Konáš Jarda - beseda Kamín
15:45 - 17:00 Květy Medvěd
17:00 - 18:45 Černá kočka, bílý kocour - s komentářem Kamín
17:00 - 18:15 Wolf lost in the poem - H. Žamboch Medvěd
18:30 - 19:30 Stand-up comedy & slam poetry Vila
19:30 - 20:20 Sdružení rodičů a přátel ropy Vila
20:20 - 21:10 Baumaxa Xavier Ujbányja
21:10 - 21:50 Zmeková Bára Vila
21:50 - 22:00 Festivalové minuty III. Ujbányja
22:00 - 22:50 Houpací koně Ujbányja
22:50 - 23:40 Budoár Staré dámy Vila
23:40 - 00:30 Vees Ujbányja
00:30 - 01:20 Nesbitt's Inequality Vila
01:20 - ??:?? Falafellas Ujbányja
     
SOBOTA    
10:00 - 11:00 Divadlo Krabice pro děti - O nejasné princezně Kamín
10:00 - 11:00 JH Y Amigos Medvěd
11:00 - 12:15 Beatles revival Medvěd
11:00 - 12:00 Prohlídka eibentálské školy s místním učitelem Škola u kamínu
11:00 - 12:15 Tomáš Poláček - beseda Kamín
12:15 - 13:30 Baumaxa Xavier Medvěd
15:15 - 13:30 Bank Ondřej - beseda Kamín
13:30 - 14:00 Romania ČEZ Kamín
14:15 - 15:30 Kniha rekordů Šutky - Balkán ve filmu Kamín
13:30 - 14:45 Vasilův Rubáš Medvěd
15:30 - 16:30 Průvod - Dechula Boys & Bombarďáci Medvěd
16:30 - 19:30 Krajanský folklórní festival & Dechula Boyz Ujbányja
16:30 - 17:30 Ivo Dokoupil - šetrná turistika v Banátu Za Vilou/Vila
17:30 - 18:30 Jak nepořádat festival - kluci z Banátu Za Vilou/Vila
18:30 - 19:30 Robin Šmíd - Lanýže v Banátu Za Vilou/Vila
19:00 - 19:50 Lajky Vila
20:00 - 20:50 Žamboši Ujbányja
20:50 - 21:40 První Hoře Vila
21:40 - 22:40 David Stypka & Bandjeez Ujbányja
22:40 - 23:30 Redlová Lucie Vila
23:30 - 23:40 Festivalové minuty IV. Ujbányja
23:40 - 00:40 Helemese Ujbányja
00:30 - ??:?? Bombarďáci Vila
01:00 - ??:?? Killiekrankie Ujbányja

 

FACEBOOK

Účinkující

FALAFELLAS

TERNE ČHAVE

JH Y AMIGOS